نام ۱۸ هنرمند ایرانی در میان برگزیدگان پنجمین جایزه بین‎المللی پاندای طلایی ۲۰۱۸ درخشید.

در زمینه تصویرسازی و کارتون و شکوفایی این دو رشته هنری برگزار می‎شود مرضیه قوام‎زاده موفق به دریافت جایزه “بهترین اثر تصویرسازی” شد این جایزه پس از جایزه “پاندای طلا” قرار دارد که به LULIA IGNAT از صربستان رسید.

اخبار اخبار

  • سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 10:35
نام ۱۸ هنرمند ایرانی در میان برگزیدگان پنجمین جایزه بین‎المللی پاندای طلایی ۲۰۱۸ درخشید.

به گزارش روزرنگ  و به نقل از روابط عمومی انجمن تصویرگران؛ در پنجمین دوره این جایزه که به صورت دوسالانه با هدف تقویت ارتباطات بین‎المللی در زمینه تصویرسازی و کارتون و شکوفایی این دو رشته هنری برگزار می‎شود مرضیه قوام‎زاده موفق به دریافت جایزه “بهترین اثر تصویرسازی” شد این جایزه پس از جایزه “پاندای طلا” قرار دارد که به LULIA IGNAT از صربستان رسید.

سحر خالقی، رابعه گودرزی، ماری نادی، دلارام دهرویه و سپیده سیفی نیز در میان ۱۱ هنرمندی قرار گرفتند که جایزه ویژه هیئت داوران را دریافت کردند.

همچنین الهام عطایی‎آذر، سمانه صلواتی، سعیده نصرتی‎فرد، مسعود قره‎باغی، زهرا صباغی، یاسمن ثروتیان، معصومه اعتبارزاده، سید علیرضا حسینی، رحیم بقال اصغری باغمیشه، زهرا مرادی، مژده ملک اوغلی و منصوره دهقانی نیز در میان ۳۷ هنرمند دیگر انتخاب شده برای نمایشگاه و کاتالوگ قرار گرفتند.

گفتنی است، در دوره چهارم پاندای طلایی که در سال ۲۰۱۶ برگزار شد هفت هنرمند ایرانی در میان ۱۲۴ هنرمند برگزیده قرار داشتند درحالی که در دوره اخیر با وجودی که تعداد منتخبان به ۵۰ هنرمند کاهش یافته تعداد منتخبان ایرانی به ۱۸ نفر افزایش یافته است.


ارسال نظر

ارسال